Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

TECHNIKY PRODLUŽOVÁNÍ

 

Prodlužování metodou KERATIN

Keratin se  pomocí tepelných kleští rozehřeje a zapracuje se do úhledného spoje a co nejblíže k hlavě.  Touto metodou je možné vlasy také zahušťovat. Keratin je obsažen ve vlasech, vaše vlasy tedy mohou pod tímto spojem volně dýchat a klidně i růst. Prodloužené vlasy můžete libovolně upravovat; barvit, natáčet, fénovat i žehlit, při česaní je nutné používat speciální kartáč. Tato metoda je velmi oblíbená a je vhodná pro většinu zákazníků. Nedoporučujeme pro zákazníky s velmi jemnými a prořídlýmí vlasy.
                           

Prodlužování metodou BELLARGO

Technika prodloužení Bellargo je velmi podobná technice Bond plus s tím rozdílem, že u bellarga se na pramenu Vaších vlasů vytvoří uzlíček, na který se umístí plastová trubička s pramenem vlasů. Vše se pak tepelně zapracuje kleštěma. 
Metoda Bellargo není vhodná pro jemné a řídké vlasy, protože spoje jsou viditelné.

 
Prodlužování metodou FLASH POINT - MICRO RING

Metoda se provádí tzv. zastudena pomocí kovových kroužků v požadované barvě, které se navléknou na váš pramínek a stlačí se speciálními kleštičkami. Výhodou je, že metoda je rychlá. Jako u předchozích technik i tady lze vlasy všelijak upravovat; barvit, natáčet, žehlit, fénovat. Vyhnout byste se měli trvalé a časté návštěvě bazénů s chlorovanou vodou, která vlasy vysušuje. I zde je nutné používat speciální kartáč, který nepoškodí vlasové spoje. Metoda není vhodná pro jemné a řídké vlasy, spoje jsou viditelné.

  
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen