Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

DOKONALÉ VLASY

Představení firmy dokonalé vlasy

Naše firma vznikla velmi kuriozním způsobem. Stejně jako mnoho žen i já jsem toužila po krásných dlouhých vlasech a nechala jsem si v minulosti prodloužit vlasy. Jako naprostý laik jsem se svěřila s důvěrou do rukou kadeřnice, která mi aplikovala neodborným způsobem prodloužení vlasů, jež byly navíc nekvalitní. Tato zkušenost byla nepříjemná a zklamání nad jednáním nejmenované kadeřnice, tak velké, že jsem se rozhodla nabídnout všem zákaznicím nejen kvalitní vlasy, ale také kvalitní prodloužení za přijatelnou cenu a k tomu bezplatný poradenský servis. Po absolvování zahraničních školení a získání praxe, jsem v roce 2009 uvedla na trh firmu a značku Dokonalé vlasy.  I když je firma poměrně mladá, zaujímá dnes velmi významné postavení v ČR v oboru prodlužování vlasů a hlavně v prodeji vlasů a poradenském servisu nejen pro kadeřníky, ale i pro širokou veřejnost.

Abychom mohli nabídnout zákazníkům nejvyšší kvalitu vlasů, pečlivě vybíráme a kupujeme pouze panenské nezpracované lidské vlasy z různých regionů Evropy. Samozřejmostí je také výkup vlasů po celé ČR. Copy vlasů sami dále ručně zpracováváme, barvíme a odbarvujeme. Ruční barvení je sice zdlouhavý proces, ale vůči lidským vlasům je nejšetrnější. Nabízíme také barvení a zpracování vlasů přímo na zakázku dle požadavků zákazníka / speciální odstíny, melírovaní pramenů atd./. K barvení a odbarvení používáme značku L ´Oreal, která se řadí mezi nejkvalitnější značky, dostupné na našem trhu. Vlasy prodáváme buď ve volném copu nebo zpracované do pramenů se zakončením na techniky keratin, ring, bellargo a extendmagic. Vlasy a další příslušenství včetně vlasové kosmetiky, je možné zakoupit v kamenné prodejně nebo v internetovém obchodě www.dokonalevlasy.cz

Kromě zpracování a prodeje vlasů pořádáme kurzy prodlužování vlasů na techniky keratin, ring a extendmagic. Jsme velmi pyšní na získané výhradní zastoupení značky extendmagic, neboť prodloužení a zahuštění vlasů touto technikou je nejen velmi šetrné k vlastním vlasům zákaznice, ale zaručuje velmi malé spoje, které zákaznice ani nevnímá. Navíc tato technika umožňuje zahuštění vlasů i u zákazníků s velmi jemnými, poškozenými a prořídlými vlasy ve všech partiích hlavy. Z toho také vyplývá slogan firmy „ prodlužování a zahušťování vlasů bez hranic“. Nedílnou součástí školícího centra je kadeřnický salon. Zaměřujeme se zejména na zahušťování prořídlých vlasů, velmi vnímáme trápení všech , kteří trpí částečnou alopecií nebo přišli o většinu vlasů díky nemoci atd. Rozzářené šťastné oči těchto zákazníků jsou naší největší odměnou a ujištěním, že se naše firma ubírá správným směrem.

Velmi si také vážíme všech, kteří se na nás s důvěrou obracejí o radu a zpětně nás informují o výsledku. V příštím roce chystáme pro naše zákazníky další rozšíření sortimentu a také nově, větší kamennou prodejnu a kadeřnický salon.

 

10.10.2013

Jana Skarabellová

 

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen